Richard Gróf

Zkušenost, preciznost, empatie.

Pro každého člověka je nesmírnou radostí, pokud může dělat v životě to, co ho opravdu baví. Já to štěstí mám. Grafický design a kreativita obecně jsou mojí životní láskou již přes 20 let a zatím se neplánujeme rozcházet.

Věřím, že pouze dlouholetá praxe a zkušenosti prožité na vlastní kůži dělají mistra svého řemesla. V grafickém zpracování kladu důraz na pocity a emoce. Pomocí tvarů a barev se snažím vytvářet nezapomenutelné příběhy. Miluji minimalismus, přehlednost a jednoduchá sdělení. Přeplácaný chaos bez hlavy a paty u mě nehledejte.

Ke svým klientům se snažím být vždy upřímný, protože věřím, že pouze to je cesta k dlouhodobé spolupráci. Co slíbím, to platí a časový deadline je pro mě svatý. Od svých partnerů a zákazníků zas očekávám důvěru v mé schopnosti a jistou dávku volnosti.

Sdílíte se mnou pohled na věc, nebo se vám jednoduše líbí má práce? Tak mě neváhejte kontaktovat. Není pochyb, že si budeme rozumět a vytvoříme společně něco hezkého.


Spolupráce více než 10 let

Richard pracuje na reklamních projektech ve všech mých společnostech již přes jednu dekádu. Často přichází s novými nápady, je pečlivý a velice dobře se s ním komunikuje. Nemůžu jinak než vřele doporučit.

Tomáš Klvaňa

podnikatel


ZDOBÍ HO VŠESTRANNOST

S panem Grófem jsme řešili společně již několik projektů. Kompletní vizuální styl jedné z našich firem, kresbu maskota, design prodejny, nebo také tvorbu animovaného videa. Ve všech ohledech jsme moc spokojení.

Jan Stoklásek

podnikatel


GRAFIKA MĚNIT NEBUDU

Richarda Grófa jsem poznal na doporučení známého a musím říct, že jsem udělal dobře. Pomohl mi vytvořit vizuální styl mé společnosti od loga, přes tiskoviny, polepy aut až po webové stránky. Rozhodně bych neměnil.

Jiří Karandyszewský

podnikatel

Spokojení zákazníci